piątek, 27 maja 2016

Park dinozaurów w Bałtowie

Mam małą chrześnicę, już nie tak bardzo małą bo 6 letnią ale jednak małą. Za często się z nią nie widuję bo dużo mnie nie ma ale ostatnio jak wróciłam z Tajlandii postanowiłam że jest już na tyle duża żeby wybrać się ze mną na małą wycieczkę. Poszukałam trochę w internecie i znalazłam Jura Park w Bałtowie. 

Park okazał się świetny! Pojechałyśmy na cały dzień, miało trochę padać ale okazało się że nie było tak źle i tylko trochę pokropiło. W parku na prawdę można spędzić cały dzień a i tak można nie skorzystać ze wszystkich atrakcji. Jest tam duży park z modelami dinozaurów, jest zwierzyniec mały i duży - w małym można kupić jedzonko i nakarmić zwierzątka a duży zwiedza się z autobusu któy odjeżdża co jakiś czas zabierając nas do ogromnego zoo gdzie zwierzęta nie żyją w klatkach tylko na wolności i nie zawsze można je zobaczyć. Nam się na szczęście coś udało, są tam kozy, alpaki, lamy, jelenie itp. Jest kilka placów zabaw dla mniejszych i większych dzieci, park rozrywki z małymi i dużymi karuzelami i zjeżdżalniami, kino 5D, trójwymiarowe oceanarium, konie, makiety zamków... i chyba jeszcze więcej. W zimie działa też stacja narciarska. 

Ania nie wiedziała za co się zabrać na początku bo oczywiście chciałyśmy zobaczyć wszystko. I prawie się udało... Ania zasnęła w drodze do domu prawie natychmiast :)

Co mnie bardzo zdziwiło i zaskoczyło w całym parku nie można kupić żadnych słodyczy poza lodami.. nie ma czipsów, cukierków ani nic podobnego. Miła odmiana. 


Park zwierząt - do tych sztucznych można się przytulić 
Plac zabaw 


Park dinozaurów 

Chyba nie można dotykać 
Niektóre są ogromne Kolejny plac zabaw 
Wejdę wyżej ? Zwierzęta też muszą coś zjeść 

Czy małe czy duże, trzeba nakarmić 


Zamki
Więcej zwierząt 
Przerwa na lody 


Ania niczego się nie boi 

Wykopaliska 
Dom do góry nogami 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz